FK Sarajevo optužio NS BiH za organizovani kriminal: Šutjeti dalje znači da smo svi zajedno grobari bh. nogometa

Fudbalski klub Sarajevo se na zvaničnoj stranici oglasio saopštenjem povodom prekinute utakmice protiv Borca u četvrtfinalu Kupa BiH.Igrači Bordo sastava su napustili igru u 93. minuti susreta pri vodstvu banjalučkog sastava rezultatom 2:1 te su na taj način ostali bez plasmana u polufinale. ČETVRTFINALE KUPA BIH Skandal na Koševu! Igrači Sarajeva zbog sudijske lakrdije napustili … Opširnije

Milošević objavio spisak Zmajeva za baraž, pozvao i Huseinbašića

Selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Savo Milošević danas je objavio spisak nogometaša na koje računa za utakmice baraža za plasman na Evropsko prvenstvo. Milošević je pred okupljenim novinarima u prostorijama Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine pročitao imena igrača koji su se našli na njegovom spisku. Prvi poziv među Zmajeve stigao je nogometašu Kölna, Denisu … Opširnije

Novi kvalitetan rezultat Elvedine Muzaferije: Bh. skijašica osvojila 16. mjesto u superveleslalomu

Naša najbolja skijašica Elvedina Muzaferija ostvarila je novi kvalitetan rezultat u Crans Montani.Nakon jučerašnjeg osvojenog četvrtog mjesta u spustu u istom skijalištu,.Elvedina je danas u Crans Montani u superveleslalomu osvojila 16. mjesto. Elvedina je u ovoj utrci nastupila sa stratnim brojem 46 i ostvarila treći najbolji rezultat u karijeri.Dosad je bila četvrta i 14. te … Opširnije

Elvedina Muzaferija osvojila četvrto mjesto u Crans Montani, stotinke je dijelile od podija

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija je ostvarila najbolji rezultat našeg skijanja u historiji Svjetskog kupa!Nakon jučerašnjeg osvajanja 18. mjesta u švicarskoj Crans Montani, danas je na istom skijalištu u drugom spustu osvojila četvrto mjesto. Muzaferija je danas prvi put u karijeri utrku počela među 30 najboljih skijašica i sa startnim brojem 28 je ostvarila vrijeme … Opširnije

Fantastična Lana Pudar osvojila svjetsku bronzu!

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar osvojila je treće mjesto na Svjetskom prvenstvu u vodenim sportovima koje se održava u katarskoj Dohi.Pudar je na takmičenje stigla s manjom povredom ramena zbog koje je otkazala nastup u disciplini 100 metara delfin. Ipak, nastupila je u svojoj omiljenoj na 200 metara delfin i došla do finala gdje je … Opširnije

Lana Pudar se plasirala u finale Svjetskog prvenstva!

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar se plasirala u finale Svjetskog prvenstva u utrci na 200 metara delfin.Lana je polufinalnu utrku otplivala u vremenu 2:09.42, što joj je bilo dovoljno za prolazak u finale. Najbolja sportistkinja Bosne i Hercegovine je zauzela četvrto mjesto u prvoj polufinalnoj grupi, odnosno osmo ukupno u polufinalu, što joj je na … Opširnije

Sjajna Elvedina Muzaferija ostvarila prvu pobjedu u karijeri u Evropskom kupu!

Sjajna Elvedina Muzaferija ostvarila prvu pobjedu u karijeri u Evropskom kupu! Sjajna bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija je ostvarila prvu pobjedu u karijeri u Evropskom kupu!Muzaferija je na današnjem drugom spustu u švicarskoj Crans Montani slavila s vremenom 1:08:12 i stigla do prve pobjede u drugom po snazi skijaškom takmičenju svijeta. Muzaferija je slavila sa 31 … Opširnije