Skandal neviđenih razmjera: Piksi psovao majke šiptarske

Poluvrijeme je na meču Srbije i Švicarske u trećem kolu grupe H na Mundijalu u Kataru.

Rezultat na poluvremenu je 2:2, a poluvrijeme je obilježio i selektor Srbije Dragan Stojković Piksi koji je u centar pažnje došao nakon što je psovao šiptarske majke.Nevjerovatno ponašanje za jednog selektora, ali i čovjeka koji slovi u svijetu fudbala za veliku legendu, da ne govorimo o pdoručjima Balkana.

Inače, večeras gledamo totalni spektakl.Švicarska je povela sa 0:1 golom Shaqirija, Srbija je preokrenula golovima Mitrovića i Vlahovića, da bi Embolo u finišu prvog poluvremena poravnao na 2:2.

U selekciji Srbije je vidljivo koliko im znači večeršanja utakmica jer ako ne trijumfuju idu kući.Sa druge strane Švicarcima je i dovoljan bod za plasman dalje.

Nema sumnje da gledamo jednu od najboljih utakmica na ovogodišnjem Mundijalu u Kataru.Grupa G se u osmini finala križa sa grupom H iz koje su plasman u nokaut fazu ostvarile reprezentacije Portugala i Južne Koreje.