Oglas za posao u HIFA d.o.o

KONKURS za prijem u radni odnos INTERNI KONTROLOR – (Tešanj)

Uslovi: Pored zakonom propisanih uslova za zasnivanje radnog odnosa, kandidati trebaju da ispunjavaju i slijedeće uslove:

– minimalno srednja stručna sprema, prednost imaju kandidati sa završenom VŠS ili VSS (ekonomskog ili društvenog smjera);

– najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;

– poznavanje rada na računaru;

– izražene pregovaračke, analitičke i prezentacijske sposobnosti;

– organizacijske sposobnosti, preciznost, pouzdanost i timski rad;

– spremnost za preuzimanje odgovornosti;

– vozačka dozvolu B kategorije, aktivan vozač.

Opis posla obuhvata:

– izvodi redovni nadzor poslovanja maloprodajnih jedinica

– rukovodi koordinacijom rada i lično provodi periodične ili vanredne kontrole rada u objektima za koje je zadužen;

– predlaže mjere za unapređenje rada i poslovanja svih objekata za koje je zadužen;

– implementira politiku izlaganja robe, izgleda i veličine

– organizuje, kontroliše i koordinira rad poslovođa u objekatima za koje je zadužen;

– priprema analize i izvještaje za objekte za koje je zadužen;

– ostali poslovi po nalogu neporednog rukovodioca

Prijave na Oglas sa dokazima o ispunjavanju uslova dostaviti na adresu: HIFA d.o.o. Tešanj, Bukva 9, 74260 Tešanj lično, putem pošte ili na mail [email protected].

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati CV u roku od 15 (petnaest) dana od dana objavljivanja Oglasa a najkasnije do 08.02.2024 godine.

HIFA d.o.o. Tešanj