More
    spot_img

    ★ [ OGLAS ZA POSAO – HAUSTOR ZAPOŠLJAVA ]

    ➜ Haustor d.o.o. traži motivirane, energične i ozbiljne radnike, te raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos za sljedeće pozicije:

    – Pozicija: Konobar (M/Ž) ;

    OPIS POSLOVA (Konobar):
    – Primanje narudžbi i posluživanje gostiju
    – Rad na kasi kucanje i izdavanje fiskalnih računa
    – Postavljanje i pospremanje stolova
    – Sekundarni poslovi; punjenje frizidera, praćenje i popunjavnje ček listi te izvršavnje zadataka sa istih.
    – Poznavanje menija te preporuka proizvoda gostima.

    USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS:
    – Odgovornost prema poslu i povjerljivost
    – Dobre organizacijske sposobnosti i brzina u radu
    – Dobre komunikacijske vještine, ljubaznost, pristupačnost i marljivost
    – Posjedovanje sanitarne knjižice i sanitarnog minimuma (mogućnost pribavljanja istog u sklapanju ugovora o radu)
    – Ljubaznost prema našim gostima
    – Urednost

    NUDIMO:
    – Stabilan posao uz redovna primanja
    – Rad u modernom i prijatnom okruženju
    – Zanimljiv, dinamičan i kreativan posao
    – Mogućnost ličnog razvoja
    – Usavršavanje u oblasti ugostiteljstva

    ➜ Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji smatraju da su prave osobe za ovaj posao i ispunjavaju navedene uslove da svoju kandidaturu zajedno s fotografijom, kraćom biografijom dostave lično u sjedište firme, odnosno slastičarnu/restoran HAUSTOR d.o.o. svakim danom u periodu od 08-16h sati ili na e-mail [email protected]

    Prednost imaju kandidati sa radim iskustvom u istim ili sličnim poslovima.

    Mogućnost imaju kandidati bez radnog iskustva sa željom za učenjem gore navedenih poslova.

    Detaljnije informacije o uslovima dogovaramo nakon razgovora sa potencijalnim kandidatima.

    Sretno!

    spot_img

    Aktuelno

    spot_img

    Povezani članci