★ [ OGLAS ZA POSAO – HAUSTOR ZAPOŠLJAVA ]

➜ Haustor d.o.o. traži motivirane, energične i ozbiljne radnike, te raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos za sljedeće pozicije:

– Pozicija: Konobar (M/Ž) ;

OPIS POSLOVA (Konobar):
– Primanje narudžbi i posluživanje gostiju
– Rad na kasi kucanje i izdavanje fiskalnih računa
– Postavljanje i pospremanje stolova
– Sekundarni poslovi; punjenje frizidera, praćenje i popunjavnje ček listi te izvršavnje zadataka sa istih.
– Poznavanje menija te preporuka proizvoda gostima.

USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS:
– Odgovornost prema poslu i povjerljivost
– Dobre organizacijske sposobnosti i brzina u radu
– Dobre komunikacijske vještine, ljubaznost, pristupačnost i marljivost
– Posjedovanje sanitarne knjižice i sanitarnog minimuma (mogućnost pribavljanja istog u sklapanju ugovora o radu)
– Ljubaznost prema našim gostima
– Urednost

NUDIMO:
– Stabilan posao uz redovna primanja
– Rad u modernom i prijatnom okruženju
– Zanimljiv, dinamičan i kreativan posao
– Mogućnost ličnog razvoja
– Usavršavanje u oblasti ugostiteljstva

➜ Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji smatraju da su prave osobe za ovaj posao i ispunjavaju navedene uslove da svoju kandidaturu zajedno s fotografijom, kraćom biografijom dostave lično u sjedište firme, odnosno slastičarnu/restoran HAUSTOR d.o.o. svakim danom u periodu od 08-16h sati ili na e-mail [email protected]

Prednost imaju kandidati sa radim iskustvom u istim ili sličnim poslovima.

Mogućnost imaju kandidati bez radnog iskustva sa željom za učenjem gore navedenih poslova.

Detaljnije informacije o uslovima dogovaramo nakon razgovora sa potencijalnim kandidatima.

Sretno!